طرح ریزی کارخانه و امکان سنجی ایجاد صنایع

طرح ریزی کارخانه و امکان سنجی ایجاد صنایع
شرکت SQS افتخار دارد با پشتوانه کادر قوی خود در زمینه های ذیل با شرکتها همکاری نماید :
امکان سنجی ایجاد خطوط جدید(FS)
انتخاب ماشین آلات و تکنولوژی
طراحی lay out و چیدمان
تغییرات و بهینه سازی در فرآیند های تولید صنایع مختلف شامل صنایع غذایی ، تجهیزات پزشکی و ریخته گری
تجربه ما از صنایع مختلف رهگشای ما برای انجام پروژه های امکانسنجی و طراحی ایجاد صنایع می باشد.

برنامه ریزی تولید و موجودی ها:
برای شرکتهائی که محصولات متنوعی را تولید می کنند برنامه ریزی تولید یکی از اصلی ترین چالش ها برای جواب پاسخ به نیاز بازار است. از سوی دیگر کنترل موجودی ها نیز نقش مهمی در استمرار تولید و کاهش هزینه ها بازی می کند. ما آمادگی داریم در این زمینه با شرکتها همکاری داشته باشیم.
لازم به ذکر است که نگهداری موجودی علاوه بر تحمیل هزینه های نگهداری هزینه های پنهانی مانند هزینه فرصت از دست رفته و هزینه سرمایه راکد را به شرکت تحمیل می کند.

شرکت مهندسی پویندگان ایمنی و کیفیت آماده ارائه خدمات مشاوره در مورد برنامه ریزی تولید در صنایع مختلف بویژه صنایع خودرو و قطعه سازی می باشد.

نظام پیشنهادات:
مدیران موفق دریافته اند که کلید موفقیت ، استفاده از تمام ظرفیتهای سازمان بویژه استفاده از توان فکری پرسنل می باشد. لذا نظام پیشنهادات (SS ) در حال حاضر یکی از پر کاربردترین روشها برای جلب مشارکت پرسنل در جهان است ، ما آماده ایم با شما در زمینه اجرای نظام پیشنهادات همکاری شایسته ای داشته باشیم. ما تجربه موفقی از پیاده سازی نظام پیشنهادات در رینگ سایپا، مسکن و شهرسازی استان تهران، اداره راه و ترابری تهران و …. داشته ایم.

آراستگی محیط کار و فایو اس

مهندسی مجدد شرکتها :
در محیط رقابتی کنونی تنها سازمانهایی قادر به حیات می باشند که بتوانند به سرعت نسبت به شرایط بازار و نیازهای آن عکس العمل نشان دهند.
سیستم های مدیریت سنتی مبتنی بر ثبات سازمانی در این بازار پرتلاطم دیگر از کارآئی لازم برخوردارنیستند. در مهندسی مجدد ، شرکتها با توجه به نیازها و شرایط بازار ، سازمان و ساختار آن بررسی و با توجه به آن ، برنامه ریزی و سازماندهی مناسبی برای شرکت صورت می گیرد.

طراحی سیستم های اطلاعات مدیریت MIS
تجزیه و تحلیل سیستم ها بر اساس متدلوژی های:
هیچ نرم افزار یا سیستم اطلاعات مدیریت (MIS ) یا پشتیبانی تصمیم( DSS ) و یا عملیاتی (TPS) عملکرد قابل قبولی نخواهد داشت مگر اینکه بخوبی سازمان و سیستم تحلیل شده باشد و نیازهای اطلاعاتی ورودی ها و پردازشها و خروجی های سیستم برای سطوح مختلف مدیریت تحلیل شده باشد.
شرکت مهندسی پویندگان ایمنی و کیفیت آماده است با استفاده از متدولوژی های مختلف مانند:
1-1 – روش ساخت یافته SSADM
1-2 -روشهای شی گرا ( UML – OOA )
1-3 – سازمان نگر (IE, BSP )
اقدام به تجزیه وتحلیل سیستم و طراحی نرم افزار و سیستمهای TPS و MIS و DSS نماید.
تجربه ما در ریخته گری ایران خودرو ، سیمان اردبیل و… یاری بخش ما دراین زمینه خواهد بود.

طراحی TPS ها و برنامه های کاربردی:
در زمینه های مختلف مانند نگهداری و تعمیرات ، پرسنلی ، حقوق و دستمزد و …

برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات:
استمرار تولید و قیمت تمام شده محصولات و انجام به موقع تعهدات و بهره وری همگی بستگی به حاضر به کاری ماشین آلات وتجهیزات شرکتها دارند.
سیستمهای برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات بهره ور TPM امروزه نقش اساسی در بازار رقابتی پیدا کرده اند.
ما آمادگی داریم با طراحی نرم افزارهای خاص نگهداری و تعمیرات ، برای سازمان شما جهت استفاده بهینه از تجهیزات و افزایش عمر آنها ، مشاوره و راهنمایی های لازم را ارائه نمائیم.

همچنین با استفاده از شاخص هایی مانند: MTBF ، MTTR ، OEE اطلاعات کافی در ارتباط با اثر بخشی و کارائی سیستم نگهداری و تعمیرات و انجام آنالیز تعویض در اختیار سازمانها قرار دهیم.
طراحی سیستم اطلاعات مدیریت MIS و گزارشات مدیریتی
طراحی سیستم های پشتیبانی تصمیم DSS

مهندسی ارزش Value Engineering :
مهندسی ارزش عبارت است از کوشش سازمان یافته جهت تحلیل عملکرد سیستم ها ، تجهیزات ، محصولات و خدمات جهت دستیابی به عملکرد مطلوب با صرف حداقل منابع و هزینه ها با تعیین ویژگیهایی از محصول و خدمات که ارزش افزوده ای نداشته و الزامات محصول را برای مشتری نقض نمی نمایند ولی برای سازمان هزینه بر می باشند.

مهندسی ارزش یک تکنیک مدیریتی است و به دنبال موازنه بهتر هزینه و قابلیت اطمینان و عملکرد یک محصول یا خدمت می باشد.
شرکت مهندسی پویندگان ایمنی و کیفیت آماده انجام پروژه های مهندسی ارزش بویژه در زمینه فعالیت های عمرانی می باشد. تیم مهندسی ارزش شرکت متشکل از کارشناسان با تجربه در زمینه های مختلف با تخصص مهندسی ارزش می باشند.